Makaleler

CNR Expo Yakını Hotel

CNR Expo Fuar Alanına araç ile 5 dakikalık bir mesafede bulunan Orange Airport Hotel, etkileşimli, düz ekran TV’ler ile donatılmış odalar sunmaktadır. Lobi katında dinlenme ve zaman geçirme seçenekleri sunan şık bir bekleme salonumuz mevcuttur. Sunulan zengin açık büfe kahvaltıda çeşitli hamur işleri ve ekmekler, benzersiz reçeller ve taze meyveler dahil bir dizi leziz seçenek bulunur.

Orange Airport Hotel’in spor salonu son teknoloji ekipmanlar ile donatılmıştır.

Fuar koşuşturması ve yorgunluğunu üzerinizden atmaya yardımcı olan otel Orange Airport Hotel‘den içeri girdiğiniz anda, oldukça uygun fiyatlarla ve benzersiz Türk konukseverliği ile sunulan uluslararası standartları hissedeceksiniz.

Cnr Expo Fuar merkezine yakın otel arayışı içerisinde iseniz sizlere otelimiz hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Orange Airport Hotel uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. 7/24 güvenlik sistem ile, konuk olduğunuz sürede kendinizi güvende hissedecek ve dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz.

2010 yılında faaliyete geçmiş, 24 oda kapasiteli, uygun fiyatı, ücretsiz fiber internet, çeşitli depolama imkânları, 19+1 Mercedes Sprinter aracı, 7/24 Güvenlik – kamera sistemleriyle siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata en iyi konaklama hizmetini sunmak için çalışıyoruz.