Makaleler

İstanbul Atatürk Havalimanı Otel

İstanbul Atatürk Havalimanı Otel; Cnr ve Tüyap Fuar Alanına çok yakın otel

İstanbul Atatürk Havalimanı‘na çok yakın bir mesafede bulunan Orange Airport Hotel, Tüyap ve Cnr Expo fuar alanlarına ortalama kolay ulaşabilir bir mesafede bulunmaktadır. İstanbul ili Yenibosna ilçesindeki en nezih otellerden biri olan otelimiz E-5 2 dakikalık bir mesafededir. Otelimize ulaşım arabayla yada toplu taşıma ile çok rahat yapılabilmektedir.

müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir.

ORANGE AİRPORT HOTEL

istanbul otelleri içinde en iyi otellerden biri olmanın yanısıra Bakırköy, Bahçelievler, Merter, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Sefaköy, Mahmutbey, İstoç, İkitelli, Yeşilköy, Bağcılar, Haramidere, Hadımköy, Esenyurt, Yakuplu ve Basın Ekspress yolu üzerinde bulunan firmaların tercih ettiği bir cazibe merkezi olmayı başarmıştır.

Havalimanına yakın olması,temizliği,rahatlığı,E-5 yan yol üzerinde olması sebebiyle ulaşım kolaylığı ve ucuz fiyatları Istanbul otelleri içinde oteli ön sıralara taşımaktadır.

Tüyap fuar merkezi ve Ataturk Havalimanı bölgesinde bulunan CnrExpo fuar merkezi Orange Airport Hotel müşterilerinin en çok tercih ettiği fuar merkezleridir.

Atatürk Havalimanı, Cnr Expo fuar merkezi veya İstanbul Fuar Merkezinden gelen konuklarımız metro ile sonra metrobüs ile;Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi istikametinden gelen konuklarımız metrobüs ile otelimize rahatlıkla ulaşabilirler.