Orange Airport Hotel

Orange Airport Hotel Ailesi olarak sizlere Atatürk Havalimanı Yakınlarında Hotel Hizmetleri vermekteyiz. Firmamız 7 Senedir müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutarak en iyi şekilde sizleri ağırlamaktadır.

Yenibosna çevresinde hotel arıyorsanız Orange Airport Hotel tam isteklerinize göre hizmet verebilecek kapasitededir. Hem ulaşım kolaylığı hem de fiyatlarında ki kampanyalarla sizleri kendinizi evinizde gibi hissederek seyahat süresince ağırlanacaksınız.

Orange Airport Hotel’in en öncelikli amacı sektörde iddialı ve ayrıcalıklı şartları ile bire bir tutarlı olarak misafir memnuniyetini hedefleyen yüksek kaliteli hizmet vermektir.
Konuklarımızın isteklerini önemseyerek hem onları mutlu ve güvende hissettirmek hem de misafirlerini daha iyi tanıyarak beklentilerine uygun hizmetler vermeye devam etmek için çalışıyoruz.

Şirinevler yakınında Otel arayanlar için Orange Airport Hotel tam yerinde bir kara olacaktır. Firmamız sizler için yenilenmiş odaları ve güler yüzlü personeli ile tam zamanlı hizmet vermektedir. Odalarımızı ve ulaşım kolaylığımızı görmeden karar vermeyin…

İstanbul’un merkezinde huzur dolu yaşam…

Orange Airport Hotel müşteri hizmetleri bir telefon kadar yakınızda sizlere her konuda destek vermeye hazırdır.